Masáže, esencialní ošetření těla i obličeje

Rostliny, květy a byliny zde byly už před mnoha milióny lety, ještě dříve než člověk. Lidé je pak uctívali a používali jako vykuřovadla, léky, vonné esence pro krásu i rituály. Aromaterapie v doslovném překladu znamená léčba vůní. Nejznámější formou použití aromaterapie je inhalace, nebo masáž. Využívá se vibrační úrovně silic, léčebných účinků přírody a vlivu vonné koncentrované složky na limbický systém, základní oblast vědomí. Masáž celého těla uvolní mysl, pozvedne ducha, nastartuje proces samoléčby, zbavuje napětí, posiluje tělo i mysl. Éterické oleje jsou namíchány v panenském rostlinném oleji, který proniká všemi vrstvami kůže do mezibuněčného prostoru a masáž nás uvádí do hluboké relaxace.

Každé proceduře předchází úvodní rituál – koupel nohou se solným peelingem, jemnou reflexní masáží plosek, při popíjení bylinného čaje. Po namíchání individuální masážní směsi ze 100% přírodních éterických a rostlinných olejů dle konstituce a potřebného terapeutického účinku následuje částečná (60min) nebo celková (90min) masáž těla s prvky čínské tlakové masáže a ajurvédy, s holistickým přístupem.

Ošetření lze rozšířit o celotělový esenciální peeling z himálajské soli, nejen pro odstranění odumřelých zrohovatělých buněk, ale především pro hydrataci a vyvážení energetického pole těla. Sůl se v ajurvédských terapiích používá pro uzemnění, očištění a posílení organismu před masáží.

Chcete-li si okusit nezapomenutelný zážitek v podobě blahodárného rituálu, dopřejte si po masáži regenerační zábal z medu, vzácných olejů, ovoce, nebo francouzského jílu (a dalších zvolených přírodních ingrediencí) obohacený silicemi dle vašeho přání. Jistě si to zasloužíte… Součástí může být i esenciální ošetření obličeje s použitím květové vody, jemného peelingu, čerstvě namíchané masky a omlazující masáže obličeje a očního okolí olejovým macerátem z drahých kamenů.

Kompletní ceník masáží naleznete zde.

Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se prosím na naší masérku:

Ilhem Mahbouli 

e-mail: ilhem@seznam.cz

telefon: 608 520 652

www.praha-masaze.net