Jóga


Powerjóga spojuje sílu a flexibilitu. Je ideálním přiblížením jógy všem, spojením rozvoje fyzické kondice a relaxace těla i mysli. Časté cvičení optimálně vyrovnává svalové disbalance.Tělo se prorýsuje a dozná viditelných změn, cítíte klid a pohodu, příliv energie, ztuhlé svaly se uvolní a protáhnou. První, čeho si všimnete, bude vzpřímený postoj, větší sebevědomí, uvolnění zad. Powerjóga je ideální doplněk ostatních sportovních aktivit, kompenzuje jednostranné zatížení.

Ashtangajóga je tradiční, dynamická a fyzicky náročná forma jógy s širokým okruhem pozic, které na sebe plynule navazují. Jde o přesně danou sérii asán, která se nese na vlně vašeho dechu. Cvičení vyžaduje základní znalost jógových pozic, proto není vhodné pro úplné začátečníky.

Ranní jóga vynikající způsob,jak nastartovat Váš den.Pomalým praktikováním sestavy ásan odstraníte duševní napětí,fyzickou únavu a vytvoříte si zásobu energie pro celý den.Lekce je vedena s důrazem na správné dýchání a je zakončena závěrečnou relaxací.