Změna životního stylu

Trápí Vás také stres, únava, špatný spánek, nadváha, nadýmání, zvýšená hladina krevního cukru, cholesterolu nebo vysoký krevní tlak? Býváte často nemocní? Jste nespokojení sami se sebou? Trpíte špatnou náladou, máte pocit, že nic nemůžete stihnout a špatně se soustředíte?       V současné době má většina z nás nějaké zdravotní problémy. Příznaky často přecházíme a podceňujeme a náš stav se tím stále zhoršuje. Čím dříve začneme se změnou životního stylu, tím lépe pro naši fyzickou i psychickou kondici.

Neváhejte nás kontaktovat a změnit tak svůj životní styl nenásilně a trvale!

Objednejte se na vstupní konzultaci. Průvodce změnou životního stylu s vámi probere životní zvyky, výživu, celkovou kondici, trávení volného času, způsoby relaxace a pohybu. Navrhne cestu k trvalé změně životního stylu, naučí vás znát své tělo a dávat mu to nejlepší. Na základě konzultací vytvoří individuální program změny, který přinese do vašeho života harmonii a pohodu.

Většina lidí si myslí, že štěstí lze najít někde vně a pak si je udržet – není to tak – štěstí přináší pouze náš přístup k vnějšímu světu.

Ukážeme Vám, jak svůj život změnit. Poznáte své tělo, jeho možnosti a vydáte se s námi na cestu zpět k sobě – najdete rovnováhu a harmonii.

Cítit se dobře, být spokojení a vyrovnaní je velká výzva – my Vám ji pomůžeme naplnit!

Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se prosím na průvodce změnou:

Ing. Petr Johanides

e-mail: petr.johanides@punali.cz